RISSLA

RISSLA

Základní informace

RISSLA band
Potkali jsme se u Kolína a dali to koncem roku 2016 – teda vlastně spíš začátkem roku 2017 – dohromady – tak takhle nějak by se o nás v úvodu dalo mluvit…
Jsme čtyři a hrajem hlavně pro radost z muziky – ostatně – jako spousta muzikantů. Děláme si ze sebe rádi legraci – na rozdíl od spousty muzikantů ;) – a berem svoje muzicírování tak, že to hlavně musí bavit nás a lidi, co si nás poslechnou.
V autorských skladbách je evidentní vliv rocku s prvky od klasické vážné hudby až po metal = každý si může najít právě ten svůj „kousek“.
V lednu 2017 v HollySoud Studio /https://www.facebook.com/martin.hollandr/ jsme se pustili do nahrávání svých songů a hned v únoru jsme je začali posílat do světa… Máme za sebou pár koncertů ve 2017 a letos – 2018 – nás čekají jen samé hezké věci :) - a kdo ví, zda mezi nimi nebude i výběr radia BEAT na Československý beat-festival…? V každém případě jsme rádi, že se naše muzika lidem líbí a baví nás i fanoušky :). Snad se tedy bude líbit i odborné porotě – užijte si to ;).
Vaše RISSLA.

Fotografie kapely

Písničky

RISSLA
My Rightful Place

RISSLA
Good Mood

 rok vzniku: 2017

 město: Týnec nad Labem

 stav účasti: semifinalista

Internetové adresy

YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCQKyPgVQd3QnAWsh7NqigEw

Facebook:   https://www.facebook.com/Rissla-184543528709541/?fref=ts

YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=DDTax5Ejx7M

Členové kapely

Romana Kohoutová
zpěv (Mallström, studiová zpěvačka studující u prof. MgA. Barbory Velehradské), hudba/texty

Ladislav Zahradník
kytara (Mortura, Imperial Foeticide, Sectesy), hudba/texty

David Adis Adamec
baskytara (Mallström, Blue Bucks, Volná Linka, Despise, Elysium), hudba/texty

Josef Spudil
bicí ( Dechový orchestr ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně, Kolínský Big Band, Dixieland, Jazz Q , KOKOSY (Kolínský komorní symfoňák), Kulatá krychle (Punk –rock), Mauritius, Elysium, Bu-Fu,Kolínská filharmonie, Městské divadlo Nymburk), hudba/texty