Penzistor

Penzistor

Základní informace

Penzistor


Originální „mladá“ kapela z Přerova, složená ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, ale hrající zcela neotřelý rock, nazývaný pracovně „děd metál“.

Jiří Štěpánek –krásný zpěv, Jaroslav Macíček – pěkná kytara, pěkný zpěv, Libor Trucálek – bezkrká basa,řev, Robert Tšpon – dřevěné bicí, velmi pěkný zpěv.

S nápadem založit kapelu přišel basák Libor Trucálek v roce 2012,když po cestě z občerstvovací stanice upadl na hlavu . O muzikantech měl zcela jasnou představu – kytarista Jarda Macíček, bubeník Robert Tšpon. Sestavu poté doplnil (musel…) excelentní zpěvák Jirka Štěpánek. Neměl na vybranou, pokud si tedy chtěl zachovat obličej v takové podobě, jakou mu přidělila příroda. Jasný byl od počátku i název – Penzistor. Kapela hraje pro radost, bez stresu a především s cílem bavit lidi. K tomu napomáhají i originální kostýmy. Koncerty Penzistorů jsou proto vždy skvělá pódiová show, při níž se diváci rozhodně nenudí. Rockovým fanouškům jsou jejich jména určitě povědomá. Jejich hudební kariéra je propojená s legendami jako jsou Věra Špinarová, Pavel Novák, či skupiny Pirillo,Synkopa, Titanic,Regon,Van Halen,Deep Purple (pozn. poslední 2 jen tajně posloucháme).


V repertoáru Penzistorů naleznete výhradně vlastní tvorbu, žádné ukradené písničky. Každá skladba je z trošku jiného soudku.

Fotografie kapely

Písničky

Penzistor
Padesát

Penzistor
Poslední grog

 rok vzniku: 2012

 město: Přerov

 stav účasti: finalista

Internetové adresy

WWW   http://penzistor.cz/

Facebook:   https://www.facebook.com/kapela.penzistor

Členové kapely

Jiří Štěpánek
zpěv, kytara, ukulele

Jaroslav Macíček
kytara, zpěv, autor hudby, autor textů

Libor Trucálek
basa, zpěv

Robert Tšpon
bicí, zpěv, autor hudby