Hardmok

Hardmok

Základní informace

V roce nula – 2010 se po kratší rodičovské odmlce sešel Vladimír se svým kamarádem Zbynkem Udržalem několikrát na pár piveček a začali rozebírat svoje hudební pohnutky. I stalo se že našli, po pár chvílích vzpomínek, společnou řeč a dohodli se, že založí zcela novou formaci, která nebude zábavovou přehrávací kapelou, objíždějící plesy, zábavy a hrající nedokonale až do rána…, ale pokusí se o ryze svou vlastní koncertní tvorbu. Oba zakládající členové zakoupili nahrávací software a začali tvořit kostry prvních hudebních kusů. Zlej život, Báry, Propast, Rachota, to byli první kousky složené touto dvojicí. Následovalo hledání dalších muzikantů a po několika zkouškách přišel do kapely Míra Seda.
To vše byl rok 2011 a hned v následujícím roce 2012 přišel do kapely Libor Vohralík a přinesl pár nových kousků, s kterými se v červnu 2012 odehrálo první vystoupení kapely HARDMOK v Jenišovicích na motosraze a aby toho nebylo málo ještě týž večer se odehrál koncert místních kapel v hostinci u Červinků v Horních Redicích. To byl koncertní začátek zcela ojedinělý a impozantní. V roce 2012 proběhlo ještě několik dalších koncertů a tvořilo se z vesela.
Na konci roku 2012 oslovili členové kapely posledního člena kapely Mika Voigts na pozici zpěváka.
V roce 2016 vyšlo kapele první CD Našlápnuto, které kapela natáčela v Žirovnici u Miloše Dodo Doležala. Ke dvoum songům Propast a Holky motodivoký byly natočeny videoklipy, které jsou k vidění na youtube kanálu. S vidoklipem Holky motodivoký kapela skončila na 3. místě Czechparády na TV Rebel.
V současnosti natáčí druhou desku a kde jinde, než opět mistra Doležala.

Fotografie kapely

Písničky

Hardmok
Holky motodivoký

Hardmok
Propast

 rok vzniku: 2010

 město: Dříteč

 stav účasti: základní kolo

Internetové adresy

Facebook:   https://www.facebook.com/hardmokkapela/

YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCRr4ZAtyXykPDpJKVgHsiMQ

WWW   http://bandzone.cz/hardmok

Členové kapely

Mike Voigts
zpěv

Vláďa Šmejda
kytara

Zbyněk Udržal
baskytara

Libor Vohralík
kytara

Míra Šeda
bicí